Witamy na stronie PHU MOMENT Jan Basztabin

Nasza firma powstała w 1992 roku w Żarach. Od początku działalności, specjalizujemy się w handlu materiałami budowlanymi w szerokim zakresie. Mamy przyjemność zaoferować Państwu bardzo szeroką gamę produktów, po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewnimy też miłą, kompetentną obsługę oraz doradztwo techniczne. Zaopatrzymy Państwa budowę w wszystkie niezbędne materiały. Dzięki sprawnej, kompleksowej obsłudze pragniemy zaoszczędzić naszym Klientom dodatkowej pracy, marnowania czasu i zbędnego stresu. Stałych odbiorców nagradzamy atrakcyjnymi rabatami oraz indywidualnymi warunkami współpracy.

W roku 2000 rozszerzyliśmy ofertę o armaturę sanitarną, a w 2007 roku powstał nowy oddział w Żaganiu. Przez cały okres naszej działalności nieustannie się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę. Rozpoczynając działalność zatrudnialiśmy trzy osoby, ale na dzień dzisiejszy zapewniamy miejsca pracy dla 20 osób. Łączna powierzchnia magazynowa jaką dysponujemy wynosi 6400 m2, w tym 1900m2 hal i 4500 m2 placy magazynowych. Dysponujemy również samochodem samowyładowczym.

Jesteśmy firmą, która dużą wagę przywiązuje do bezpośredniej współpracy z renomowanymi firmami, które są niezwykle istotne w branży budowlanej, a mianowicie: Wienerberger, Górażdże Cement, Xella, Icopal, Arbet, Kreisel, Quick-Mix, Kerakoll, Magnaplast, Zpb Kaczmarek, Onduline, SMB Krasiccy, Termat Prefabrykacja.

Serdecznie zapraszamy